مشاهده خبر

برنامه دورهمی و تجدید دیدار کلیه فارغ التحصیلان دوره های بازاریابی و فروش

برنامه دورهمی و تجدید دیدار کلیه فارغ التحصیلان دوره های بازاریابی و فروش در سطوح کاردانی، کارشناسی، MBA ، تخصصی جامع ، تخصصی کوتاه مدت و اساتید محترم ، از علاقمندان به این حوزه برای حضور در سازمان مدیریت صنعتی به تاریخ دوم اسفندماه ساعت 14 دعوت به عمل می آورد . لازم به ذکر است شرکت کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، تجارب و دیدگاه شان را درخصوص تاثیر دوره بر حرفه خود، نیز بیان نمایند.


برنامه دورهمی و تجدید دیدار کلیه فارغ التحصیلان دوره های بازاریابی و فروش در سطوح کاردانی، کارشناسی، MBA ، تخصصی جامع ، تخصصی کوتاه مدت و اساتید  محترم ، از علاقمندان به این حوزه برای حضور در سازمان مدیریت صنعتی به تاریخ دوم اسفندماه ساعت 14 دعوت به عمل می آورد . لازم به ذکر است شرکت کنندگان می توانند با هماهنگی قبلی، تجارب و دیدگاه شان را درخصوص تاثیر دوره بر حرفه خود، نیز بیان نمایند.  

این برنامه همراه با سخنرانی آقای علی عیاری مشاور ارشد کسب وکار و استاد دوره های بازاریابی و فروش، و مدیر علمی دوره های مدرسه حرفه ای فروش و دوره جامع بازاریابی با موضوع با موضوع : موانع استقرارواحدهای بازاریابی در شرکت های ایرانی و راه کارهای رفع موانع می باشد . ایشان مدیر سابق بازاریابی و امورمشتریان سازمان مدیریت صنعتی و همچنین مدیرسابق بازاریابی شرکت پاکسان و معاون سابق بازاریابی و فروش شرکت زرین غزال (دایتی) از تجارب خود صحبت خواهند کرد و در ادامه  آقای نوید نادری

استاد برجسته بازاریابی و فروش سازمان مدیریت صنعتی و مشاور ارشد بازاریابی و فروش با موضوع سخنرانی : شاخص های ارزیابی عملکرد واحد بازاریابی صحبت می نمایند . جناب آقای نوید نادری مدیرسابق بازاریابی شرکت دایتی نیز بوده اند. مشتاق حضور شما خواهیم بود.
 

 

دیدگاه شما

0
در حال حاضر هیچ نظری ثبت نشده است. شما می توانید اولین نفری باشید که نظر می دهید.