معرفی معاونت آموزشی سازمان مدیریت صنعتی

آموزش یکی از وجوه به هم پیوسته خدمات سازمان مدیریت صنعتی است و حدود پنج دهه است که سازمان با هدف تقویت دانش نظری، توسعه بینش سیستمی و راهبردی و ارتقاء مهارتهای کاربردی مدیریت، دوره های آموزشی متمایز خود را ارائه می نماید.

مرکز آموزش سازمان، با شناسایی نیازهای آموزشی مؤسسات و شرکتها و با بهره گیری از توان علمی و عملی شبکه ای از استادان و مشاوران متخصص و مجرب داخل و خارج از کشور، دوره های متنوع آموزشی را برای سطوح مختلف مدیران ارشد، مدیران میانی، کارشناسان و سرپرستان با گرایشهای مختلف طراحی و اجرا می نماید. ارائه دانش و مفاهیم روز، با تأکید بر جنبه های کاربردی و استفاده از شیوه های نوین تدریس از ویژگیهای بارز آموزش دراین سازمان است. در برنامه های آموزشی از روشهای تعاملی از جمله استفاده از قضایای آموزشی (Case Method)، کارهای گروهی، کارگاههای آموزشی و همچنین ابزارهای چند رسانه ای استفاده می شود.

بعلاوه دوره های کارشناسی ارشد نیز مطابق با ضوابط آموزش عالی اجرا می شود که علاقمندان به شرکت در آن از طریق آزمون سراسری پذیرفته می شوند.

در هر سال حدود 12000 نفر از خدمات آموزشی سازمان بهره مند می شوند که به این ترتیب حجم عملیات آموزشی سازمان به یک میلیون نفر-ساعت در سال می رسد.

بیشتر
image


خدمات آموزشی ما

دوره های تخصصی و کاربردی

دوره های عالی و تحصیلات تکمیلی

دوره های آمادگی استخدام

دوره های مجازی و از راه دور

دوره های اختصاصی برای سازمان ها

InfoBox

گواهینامه سازمان مدیریت صنعتی

سازمان مدیریت صنعتی به عنوان قدیمی‌ترین موسسه مشاوره‌ای- آموزشی کشور در زمینه مدیریت، در راستای تحقق رسالت خود در امر توسعه ظرفیت مدیریت در کشور، دوره‌های حرفه ای در گرایش‌های متفاوت برگزار می‌کند و مدارک صادرشده به استثنای دوره های رسمی آکادمیک مورد تایید وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، با رویکرد ارزش استخدامی در دستگاه‌های دولتی طراحی نگردیده است.

گواهینامه های مورد تایید WES

سازمان WES یا World Education Services یک سازمان غیر انتفاعی با 30 سال سابقه در ارزشیابی مدارک بین المللی است. دو نوع ارزشیابی در WES انجام می شود:

1-ارزشیابی مدرکی؛ اغلب به هدف کار و مهاجرت

2-ارزشیابی واحد به واحد؛ اغلب جهت ارائه به دانشگاهها برای گرفتن مجوز تحصیل، کار و یا مهاجرت در کشورهای آمریکا و کانادا مدارک تحصیلی تایید و نمرات معادل سازی می شوند.

یکی از معتبرترین موسساتی که ارزشیابی آن تقریبا مورد قبول کلیه دانشگاه ها و سازمان ها و یا حتی آژانس های دولتی این دو کشور می باشد ، موسسه WES است.

InfoBox